Pažljivo odabrani projekti

Izdvojene novogradnje predstavljaju vrhunske stambene projekte s provjerenim investitorima, odličnim lokacijama i kvalitetnom gradnjom.

6 novogradnji
Breka Hills Residence – Sarajevo Breka ★ Izdvojena 📍 Sarajevo
BREKA HILLS RESIDENCE
👷 Dhabi d.o.o.
📍 Breka, Centar 📐 37–133 m² 📅 2025/2026
5.700 – 7.000 KM/m²

Ekskluzivni stambeni kompleks u srcu sarajevskog naselja Breka, jednoj od najprestižnijih adresa u gradu. Stanovi od 37 do 133 m² s panoramskim pogledom na Sarajevo.

Moj Kvart – Sarajevo Dolac Malta ★ Izdvojena 📍 Sarajevo
MOJ KVART
👷 Moj Kvart d.o.o.
📍 Dolac Malta 🏢 P+12 i P+20 📅 Sep 2026
4.986 KM/m²

Moderni stambeni kompleks na Dolac Malti, dvije tornjeve – P+12 i P+20 spratova. Primopredaja u septembru 2026. Savremeni dizajn i povoljne cijene za centralnu lokaciju.

Park Residence – Sarajevo Crni Vrh ★ Izdvojena 📍 Sarajevo
PARK RESIDENCE
👷 Park Residence d.o.o.
📍 Crni Vrh 🏢 5 lamela 🏊 Bazen, SPA, Kino
Cijena na zahtjev

Prestižni kompleks od 5 lamela na Crnom Vrhu s kompletnom wellness infrastrukturom – bazen, SPA centar i kino sala za stanare. Idealna kombinacija mirne lokacije i gradskog komfora.

Palata Banja Luka – Centar ★ Izdvojena 📍 Banja Luka
PALATA BANJA LUKA
👷 Palata BL d.o.o.
📍 Centar BL 🏢 340 stanova 📐 40–150 m² 💰 Investicija 100M KM
4.600 KM/m²

Jedan od najvećih stambenih projekata u Banjoj Luci s investicijom od 100 miliona KM. Kompleks u centru grada s 340 stanova visokog standarda, 16 poslovnih prostora i kompletnom gradskom infrastrukturom.

Centar 2 Inventus – Mostar ★ Izdvojena 📍 Mostar
CENTAR 2 INVENTUS
👷 Inventus Mostar / Seva Group NL
📍 Centar Mostara 🏢 296 stanova 📐 25–250 m² 🛒 Lidl u prizemlju
4.500 – 5.000 KM/m²

Veliki stambeno-poslovni kompleks holandsko-bosanskog investitora s 296 stanova kvadratura od 25 do 250 m². U prizemlju predviđen Lidl supermarket. Jedna od najprestižnijih adresa u Mostaru.

Stan u izgradnji – Bijeljina ★ Izdvojena 📍 Bijeljina
NOVOGRADNJA – BIJELJINA CENTAR
👷 Oglas – Realitica.com
📍 Centar Bijeljine 📐 55 m² 🏗️ U izgradnji 2026
145.500 KM (~2.645 KM/m²)

Stan od 55 m² u izgradnji u centru Bijeljine. Novogradnja savremenog dizajna s kvalitetnim materijalima. Pogodna investicija ili stanovanje u jednom od perspektivnih gradova u RS.

Tražite određenu novogradnju?

Kontaktirajte nas i pomoći ćemo vam pronaći idealan stan.

Kontaktirajte nas    Sve novogradnje →